Kategorie
Bez kategorii

Pielgrzymka do Królowej Polski

Stowarzyszenie Pomocna Dłoń w Łapach i ŚDS w Łapach zorganizowało 2-dniową wycieczkę-pielgrzymkę do Częstochowy w dniach 29-30 sierpnia 2014 r.

Zaprosiliśmy jako przewodników duchowych ks. dr Andrzeja Mikuckiego i siostrę Karolinę. W wyjedzie wzięło udział 40 osób.

Spotkanie z Matką Bożą, pobyt w Sanktuarium, zwiedzanie ciekawych miejsc i atrakcji Częstochowy w tym. m. in. miniatur popularnych sanktuariów światowych oraz kilkunastometrowej figury Jana Pawła II pozostawiło niezapomniane wrażenia i wspomnienia na długi czas.

Głównymi założeniami pielgrzymki były przeżycia duchowe. Uczestniczyliśmy w uroczystych Mszach św., Godzinkach, Apelu Jasnogórskim oraz Drodze Krzyżowej na wałach prowadzonej przez ks. Andrzeja.

Wiele osób skorzystało ze spowiedzi w Kaplicy Sakramentu Pokuty. Spotkanie z Matką Bożą wpłynęło uzdrawiająco na wszystkich uczestników. Szczęśliwie choć z przygodą transportową wróciliśmy późnym wieczorem do Łap. Planujemy w przyszłym roku odwiedzić Matkę Bożą w innym sanktuarium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *